نحوه پرداخت وجه

پرداخت وجه خرید در وبسایت نشر روزنه کاملا به صورت برخط (آنلاین) می باشد. شما پس از تایید محتویات سبد خرید به درگاه بانکی هدایت شده و می توانید مبلغ خرید + هزینه پستی را پرداخت نمایید. چنانچه به هر دلیلی اعم از قطع و وصل شدن اینترنت برای شما مشخص نیست که پرداخت شما موفقیت آمیز بوده یا نه لطفا پس از ۲۴ ساعت در صورت دریافت نکردن پیامک تایید خرید با شماره تلفن ۰۲۱۸۶۰۳۴۳۶۲ در ساعات اداری نشر (شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۶) تماس بگیرید. لازم به ذکر است کلیه مراحل بسته بندی و ارسال کتاب ها از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

زمان پاسخگویی

زمان پاسخگویی در روزهای اداری از ساعت ۹ الی ۱۶ می‎‌باشد.

مدت زمان تحویل

مدت زمان تحویل کتاب پس از خرید حداکثر ۷ روز کاری است.

شیوه ارسال کتاب ها

نشر روزنه قراردادی برای ارسال کتاب با سامانه ارسال کتاب تاپین دارد. تاپین کلیه مراحل آماده سازی، بسته بندی و ارسال را از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد کرد. شما می توانید با وارد کردن کد مرسوله پستی که از طریق پیامک در اختیار شما قرار خواهد گرفت در وبسایت https://radgir.net از وضعیت مرسوله خود اطلاع حاصل نمایید.

استرداد کالا به دلیل آسیب دیدگی

نشر روزنه خود را موظف به حفظ کیفیت کتاب های ارسالی می داند با این حال احتمال آسیب کتاب در حین ارسال وجود دارد. نشر روزنه با سامانه ارسال کتاب تاپین همکاری دارد و این سامانه نیز دارای رسالتی مشابه برای ارائه خدمات است. با اینحال در صورت آسیب دیدگی کتاب لطفا با شماره ۰۲۱۸۶۰۳۴۳۶۲ در ساعات اداری نشر (شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۴ بعدازظهر) تماس بگیرید. در صورت تایید آسیب نسخه دیگری برای شما ارسال خواهد شد.

استرداد وجه خرید

اگر در هر صورتی قصد لغو خرید خود را دارید لطفا در روزهای غیر تعطیل تا قبل از ساعت ۱۴ با شماره ۰۲۱۸۶۰۳۴۳۶۲ تماس گرفته و این موضوع را اعلام نمایید. مبلغ خرید حداکثر در ۷۲ ساعت اداری برای شما واریز خواهد شد. لازم به ذکر است کلیه خریدها پس از ساعت ۱۴ در سامانه تاپین ثبت خواهد شد و استرداد وجه با کسر هزینه ارسال خواهد بود.

ثبت شکایات

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و انتخاب عنوان «ثبت شکایت» نسبت به ثبت شکایت در مورد خرید برخط خود اقدام نمایید. شکایت شما حداکثر در ۴۸ ساعت اداری پاسخ داده خواهد شد.

قوانین مربوط به حریم شخصی

نشر روزنه خود را موظف به حفظ حریم خصوصی خریداران خود می داند و در طول مراحل خرید کلیه اطلاعات خریداران را مخفی نگاه خواهد داشت. همچنین از ارائه این اطلاعات به دیگر سازمان ها و شرکت ها اعم از شرکت های تبلیغاتی خودداری خواهد کرد.